בכל העולם כבר יודעים,עדשות מולטיפוקל זה שמיר

האם המשקפיים שלך באמת מתאימות לך?

משקפיים לא תמיד מספקות מענה מושלם ומדויק לצרכים שלנו ורבים הזקוקים לעזרי ראייה מוצאים עצמם מקבלים מענה חלקי ולא מספק, בעיקר כאשר מדובר בעדשות מולטיפוקל, עדשות רב מוקדיות שמטרתן לספק פתרון למספר ליקויי ראיה במוצר אחד

 

כיצד עדשות יכולות לספק לנו מענה חלקי בלבד?

התשובה טמונה באורח החיים האינטנסיבי והשונה בין אחד למשנהו, המאפיין את המאה ה21. חשיפה ממושכת לשמש, נהיגה לאורך זמן, עיסוק בפעילות ספורטיבית, עבודה אל מול מסכים, לכל אלו ישנה השפעה על העין שלנו ועל הראייה. ללא התייחסות והתאמה לאורח חייו של מרכיב המשקפיים- גם עדשות איכותיות במיוחד לא יספקו מענה מדויק לצורך.

יתרה מכך, קרינה אולטרה-סגולה, קרינת אור כחול (ריצוד חוזר ממסכים) וקפיצות המפריעות למיקוד הראיה- יכולים בטווח הארוך לגרום לנזק והידרדרות הראייה ואף להוות פתח להתפתחות ליקויי ראייה נוספים ומחלות עיניים

 

39a27618f1dc54b80987c6706135e6b7_L.jpg.

פעילות ספורטיבית עם משקפיים

 

מחפשים חנות קרובה אליכם? לחצו כאן!

 

שמיר אופטיקה, מותג עדשות ישראלי כחול לבן, מתמקדת בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות במטרה לספק פתרון מותאם לכל צורך. באמצעות הפיתוחים החדשים של שמיר, ניתן לייצר עדשות הלוקחות בחשבון לא רק את תיקון הראייה הדרוש, כי אם גם את צרכי הראייה. ע"י תכנון העדשות בהתאם לאורח חייו של מרכיב המשקפיים, שמיר אופטיקה פיתחה סוגים שונים של עדשות, לסגנונות חיים שונים:

Shamir Attitude III Sport – עדשות שמש מתקדמות המיועדות לספורט ולסגנון חיים פעיל. עדשות אלו פותחו על מנת לתת מענה לספורטאים / אנשים העוסקים בפעילות ספורטיבית דינאמית. העדשה מספקת שדות ראייה רחבים אשר יוצרים ראייה יציבה וברורה גם בתנועות מהירות וחדות ומותאמת למסגרות גדולות וקמורות.

 

Shamir Autograph InTouch- עדשות לעידן המסכים הדיגיטליים. עדשה המותאמת לצרכנים בעלי סגנון חיים מודרני, אשר משתמשים בתדירות גבוהה בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. עדשה זו מאפשרת ראייה חדה ונוחה לטווח מסכי הדיגיטל עם מעברים קלים בין אזורי הראייה השונים.

 

עדשות משרדיות- Shamir Computer / Shamir WorkSpace- עדשות בעלות עיצוב אופטי מיוחד עם מיקוד על מסך המחשב וסביבת העבודה הקרובה. מותאם לצרכנים אשר עובדים במשרדים או בסביבת עבודה עם מחשב ומבקשים ראייה חדה וברורה למטלות קרובות.

 

3bc7aa7f337d2b6d218588b9fca9e94f_L.jpg

עדשות המותאמות לעידן המסכים הדיגיטלים.

 

האם נדרשת בדיקת אופטומטריסט ברכישת עדשות מולטיפוקל בהתאמה אישית?

בדיקת אופטומטריסט ברכישה של כל סוגי העדשות היא הכרחית. בדיקה מקצועית זו מבטיחה ייצור מדויק של העדשה תוך התייחסות לפרמטרים אישיים חשובים אשר נלקחים בחשבון בתהליך הייצור.

   

עדשות שמיר- מותג ישראלי בפריסה בינלאומית

 

בין ההמצאות והפיתוחים הישראלים שזכו להצלחה בעולם כולו ניתן למצוא את הדיסק און-קי, תוכנת הניווט Waze,  פיתוח חדשני ברפואה של חברת ICECURE  הישראלית המציג יכולת להרוג גידולים ממאירים בחזה על ידי הקפאת הגידול, ועוד.

המותג הישראלי שמיר אופטיקה מצטרף לרשימת החברות המצליחות בעולם בזכות טכנולוגיה ישראלית. שמיר אופטיקה מציגה יכולות טכנולוגיות יוצאות דופן, סטנדרטים מחמירים במיוחד של איכות הפיתוח והייצור ומערך הכולל מעל עשרים חברות בנות בעולם תוך הובלה של שוק האופטיקה הבינלאומי.

המבקשים להתרשם ולהתנסות בפתרונות המתקדמים אשר יש לשמיר אופטיקה להציע, יוכלו לעשות זאת בחנויות האופטיקה ברחבי הארץ. שאלו את האופטומטריסט אודות הפתרונות החדשניים של שמיר אופטיקה ותיחשפו לפתרונות מתקדמים במיוחד לעיניכם.

 

מחפשים חנות קרובה אליכם? לחצו כאן!

 

e44a6f32e15cb53ee479b2697e759e2e_L.jpg